המלצות

ראשי / המלצות
בס"ד שלום וברכה, כתוב בחז"ל שיש מצווה לספר לעם על דברים טובים ונכונים,לבשר טוב מה שנקרא...ברצוני לדבר בשמי ובשם רעייתי,כזוג עצמאים תמיד חשבנו שלא משנה איזה רואה חשבון תבחר הכל יהיה אותו דבר.לאחר שהתנסנו בשלושה משרדי רו"ח שונים לא ידענו מה באמת הגורם שאנו לא מצליחים להשאר ולהרגיש בטוחים,זה פשוט הרגיש לנו שזה לא המקום.. כשהגענו לעקיבא משרד רואי חשבון, מיד הדברים החלו לזרום וההרגשה הכללית היתה ועדיין נהדרת.תמיד יש עם מי לדבר , אוזן קשבת ומקצועיות ברמה גבוהה ביותר...היום אנו מבינים שרואה החשבון שלך הוא חלק משמעותי מאוד בעסק שלך וגורם שמשפיע רבות על הצלחת העסק.ב"ה שזכינו להכנס למשפחת עקיבא משפחה נהדרת.
אבישי מלכה
ההמלצה הכי טובה שקיבלתי בשנים האחרונות, או לפחות זו שחסכה לי הכי הרבה בכיס. הגעתי לעופר עקיבא אחרי המלצה של חבר, עם סיפור מורכב וקנס במס הכנסה בגין דוח שנתי שלא הוגש (לטענת הרו"ח הקודם הוא פשוט לא קיבל דרישה) ולא רק שביטלו לי את הקנס אלא עזרו לי להקטין את חבות המס שלי בעוד אלפי שקלים. מי שמחפש את היתרון של משרד רואה חשבון עם מוניטין של שנים, המון קשרים במקומות הנכונים וראש צעיר אז זה המקום בשבילו. אני כל-כך נהנה שהכל פשוט ומתנהל בצורה פשוטה מבלי הצורך להגיע למשרד שלהם כלל.
אלי מרסינו

משרד רואה חשבון מומלץ

תמיד זמינים, תמיד שמחים לעזור, לענות על שאלות (ואלוהים יודע שיש לי מלא כאלה) הכי חשוב, יש מי שדואג לי ואני יכול להיות שקט.
נועם פריסמן
משרד רואי חשבון אמין, יעיל, בעל שירות מצוין וידע מקצועי נרחב. ממליץ בחום ומאמין שכל מי שיפנה יקבל שירות הרבה מעבר למה שהוא מצפה.
אורן שרייבר
רו"ח מקצועי, תמיד זמין ומספק את העבודה בזמן. מומלץ ביותר!
עמרי ביטס
משרד רואי חשבון מהמובילים בצפון. שירות אישי ומקצועי. מומלץ בחום
שי דהן