אודות

ראשי / אודות

משרדנו הוקם בשנת 1984 בחיפה. המשרד הוא משפחתי, ובעלי המשרד הינם נתן עקיבא, רואה חשבון משנת 1984, עופר עקיבא  -רואה חשבון משנת 2014, ערן עקיבא – מנהל המשרד.

צוות המשרד כולל עוד 2 רואי חשבון שכירים ותיקים, מספר מנהלות חשבונות ומתמחים לפי העניין.

נאמנים למספרים ומה שביניהם

במשרד מקפידים על איכות השירות ועל עיתוי מהיר ושמירה על צוות העובדים. אין משמעות לנתונים של העסק שהמנהל או הבעלים מקבל באיחור. נתונים בעיתוי נכון מאפשרים לקבל החלטות ניהוליות נכונות ומושכלות. אנו משתדלים לשמור על צוות העובדים ולהגיע למצב של הכרת העסק על ידי העובד באופן מתמשך ורציף. יש יתרון גדול לעובד שמכיר את נתוני העסק ולקשר האישי עם הלקוח. אין פלא שרבים מלקוחותינו מרגישים בבית, ואנחנו משמשים עבורם גם מרכז והדרכה לנושאים רבים ומגוונים.

במשרדנו יש מענה לרוב השאלות של הלקוחות. מעין רופא כללי עם התמחות רחבה, אבל לעיתים נתקלים בנושא נקודתי חריג ומיוחד ואז פונים ליעוץ אצל מומחה נקודתי לנושא. חשוב להבין שכמות החוקים פסקי הדין והמידע הם כל כך גדולים שלמעשה כל פתרון אחר מתייתר. בכל מקרה משרדנו מלווה את הלקוח בשלב יעוץ חיצוני ולעיתים גם נתקבלה החלטה לא תואמת לייעוץ שנתקבל מתוך ראייה רחבה של הבעיה והמחלוקת הנלווית לה. 

אנחנו רואים בטובת הלקוח עדיפות ראשונה במעלה – כאשר אני נותנים יעוץ או הדרכה תמיד טובת הלקוח קודמת לאלטרנטיבות אחרות .

אנו נותנים שירותים ברשויות המיסים. משרדינו מוכר ברשות המיסים בחיפה, אנו תמיד עומדים בסיכומים, מלווים את תיק הלקוח בדיונים – לעיתים דיונים וביקורות שאורכות יותר משנתיים – כל זאת בסבלנות ובסובלנות, ברוח טובה, ומשתדלים לסיים את ההליכים בלי להגיע לעימותים משפטיים יקרים, כואבים כלכלית ונפשית וכאשר התוצאה בגינן אינה מובטחת. אם צריך להגיע לעימות אנו מלווים את הטיפול המשפטי בכל מה שקשור למידע או לייעוץ או להדרכה או לחשיבה – לפי העניין – תלוי בדרישות המיוחדות למקרה.

צריך לציין כי מבחינת המחשוב והתוכנות המקצועיות אנו שומרים על עדכונים וחידושים בתחום, רוכשים כלים לעבודתנו, מעבירים הדרכות לצוות ועדכוני מיסים בשוטף. צריך להבין כי ברשות המיסים יש קפיצת מדרגה מבחינת יכולות איסוף מידע, ניתוח המידע והסקת מסקנות. אנו כרואי חשבון חייבים לשמור על יכולותינו המקצועיות כך שההתמודדות עם דרישות הרשויות אפשרית.

נתן עקיבא

רואה חשבון

עופר עקיבא

רואה חשבון

ערן עקיבא

מנהל חשבונות

שני המאירי

רואת חשבון

חגית דוגן

רואת חשבון

נטשה קירילנקו

מנהלת חשבונות

שרה חן

מנהלת חשבונות

ריטה טולצ׳ין

מנהלת חשבונות